Merak Ettikleriniz

Ücretsiz Expertiz

Ankara Yenimahalle Doğansu Nakliyat Şirketi olarak bir telefon ile evinize geliyoruz eşyalarınızı ve evinizin konumunu inceliyoruz ve sizlere makul bir fiyat çıkarıyoruz. Eğer expertizimizin çıkarttığı fiyattan memnun kalmazsanız dahi sizden bir ücret talep etmiyoruz.

Anlaşma İşlemi

Ankara Nakliye Firması olarak expertizimizin sunduğu fiyattan memnun kaldığınız taktirde size garantili ve sigortalı taşıma anlaşması belgelerimizi sunuyoruz istediğiniz tarihte eşyalarınızı anlaşmaya uygun bir bicimde taşıyoruz.

Araç Seçimi

Gölbaşı, Çayyolu, Yenimahalle, Etimesgut ve diğer ilçelerimiz için anlaşmadan sonra taşınma günü geldiğinde sizin eşyalarınıza göre araç filomuzdan uygun aracımızı seçiyor ve ekipmanlarını hazır hale getiriyoruz

Ekip Oluşturulması

Ankara’nın en iyi ve güvenilir nakliye firması olarak o günün taşınma işine göre ekip arkadaşlarımızı seçiyor işin boyutuna göre kaç kişilik ekip oluşturmamız gerekiyorsa oluşturuyoruz. Ekibimizde her işin ayrı bir uzmanını seçerek ekibimize dahil ediyor ve yola çıkıyoruz.

Ambalajlama Ve Paketleme

Ardından evinizdeki bütün eşyaları ekibimiz inceliyor ve taşınma işleminde mutfağın toplanması, Elbiselerin elbise dolaplarıyla taşınması var ise iş paylaşımı yapılarak ambalaj ve paketlemeyi en iyi ve hasar görmeyecek şekilde yapıyoruz

Demontaj

Profesyonel ekip arkadaşlarımız evinizde dolap, vestiyer, duşa kabin gibi sökülmesi gereken eşyalarınızı hemen sökme işlemine başlıyor ve camlarını dahi ayırıyor. Unutmayın! hasar görmeyecek şekilde ambalajlamasını yapmaktayız.

Montaj

Ekip çalışanlarımız yeni evinizde montaj yani birleştirme işlemini de yapması gerekiyorsa ev sahibinin istediği ve gösterdiği doğrultuda eşyaları montajlamaktadır.

Tamamen önemli olan kısımlar bitmiş ve taşınma işleminde gerekli durumlarda asansör kullanılması gerekirse modüler asansör kullanıyoruz. Eğer gerek görmediğimizde asansör yerine güçlü ve dinamik ekip çalışanlarımız eşyalarınızı taşıyarak araç içerisine yerleştirmekte ve ardından aracımız yeni evinize doğru yollanmaktadır. Sizler için tamamen sıfır sorun ile daima hizmetinizdeyiz..

Bizimle İletişime Geç!